Olomouc má skvělou pověst kvalitní večerní a noční zábavy. Hanácká metropole je studentské město, které díky tomu žije až do ranních hodin. Jaké jsou nejlepší možnosti zábavy?

Proslulá olomoucká kasina

Olomouc mesto vecerni a nocni zabavy 1 - Olomouc: město večerní a noční zábavy

O víkendech se v Olomouci konají kvalitní pokerové turnaje. Má to své důvody. V Brně si kvůli legislativnímu omezení města již nezahrajete vůbec a tak olomoucká kasina lákají pokerové hráče z celé střední Moravy. V současné době asi největší kasino najdete v Hodolanech, kde se konají pravidelné pokerové turnaje a cash game. Můžete si zahrát i jiné hry.

Pokud to máte do Olomouce daleko a přesto byste si chtěli dneska večer něco zahrát a zabavit se, můžete navštívit Playamo-bonus.org/cz/ a zahrát si některou z mnoha online her. Získáte zde i zajímavé bonusy.

Malebné hospůdky s pivem za skvělé ceny

Olomouc mesto vecerni a nocni zabavy 2 - Olomouc: město večerní a noční zábavy

Mnoho hospod se přizpůsobilo studentům a to tak, že příliš neinvestují do moderního vybavení, ale za to mají skvělé a LEVNÉ pivo a alkoholické nápoje. Nebývá výjimkou alespoň po část večera panák za 10 Kč a pivo za 20 Kč. Takovýto podnik je poté celý večer naplněn k prasknutí a vy se můžete bavit s mladými studenty a studentkami až do časných ranních hodin, nebo se během večera přesunout na některou z vyhlášených diskoték.

Vyhlášené olomoucké diskotéky

Olomouc mesto vecerni a nocni zabavy 3 - Olomouc: město večerní a noční zábavy

Belmondo! Pokud jste byli někdy za zábavou v Olomouci, museli jste natrefit na věhlasný klub Belmondo. Dvoupatrový klub ve velikosti menší tělocvičny žije každý víkend a ve studentské sezóně i přes týden – hlavně ve středy. Jeden hlavní taneční parket s velkým pódiem a po stranách dva bary zabaví do rána spoustu lidí. Belmondo má skvělou polohu téměř v centru města a tak to nikde nemáte příliš daleko.

Olomouc: město večerní a noční zábavy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.