Kamarád se žení a vy jste svědek, který mu plánuje rozloučení se svobodou? Hledáte nějaké místo, kde se s partou kamarádů pořádně vyblbnete? Pojďme se podívat na několik důvodů, proč zvolit pro uspořádání rozloučení se svobodou právě v Jeseníkách.

Odlehlé chaty bez sousedů snesou (skoro) všechno

4 duvody proc usporadat rozlouceni se svobodou na chate v Jesenikach 1 - 4 důvody, proč uspořádat rozloučení se svobodou na chatě v Jeseníkách

Párty na hotelu, apartmánu, nebo diskotéce – prostě v civilizaci může být hodně limitující. Vždy budete na očích ostatních lidí, sousedů a pořádkových služeb. Chaty v Jeseníkách jsou často na odlehlých místech mimo obce. Často jsou domy využívány jako chaty pro majitele, nebo právě na pronájem na různé dovolené a akce.

Proto v této oblasti můžete jednodušeji najít chatu, která bude úplně mimo ostatní lidi a vy při bujarých loučeních se svobodou a přitom nebudete rušit sousedy a předejdete tak možným problémům a nedorozumění.

Krásná místa k objevování a hecování budoucího ženicha

4 duvody proc usporadat rozlouceni se svobodou na chate v Jesenikach 2 - 4 důvody, proč uspořádat rozloučení se svobodou na chatě v Jeseníkách

Uspořádejte pořádnou poslední svobodnou túru až na vrchol Pradědu, kde bude muset splnit několik nelehkých úkolů, aby dokázal, že si tu svou vyvolenou opravdu chce vzít. Pokud si na tento výšlap po nelehké noci nevěříte, můžete se nechat vyvést autobusem a alespoň kousek trasy po hřebenu. Možná i to bude stačit.

Mnoho aktivit v okolí

4 duvody proc usporadat rozlouceni se svobodou na chate v Jesenikach 3 - 4 důvody, proč uspořádat rozloučení se svobodou na chatě v Jeseníkách

Pojďte se kamarádovi pořádně pomstít za to, že se rozhodl zahodit svobodu. Vezměte ho třeba na paintball. V jesenických horách je nespočet paintballových hřišť. Celou dobu můžete hrát tým proti týmu apod. Ale pro poslední hru si dejte znamení, kde se všichni pustíte do budoucího ženicha.

Porozlučkový relax v termálních pramenech Velké Losiny

4 duvody proc usporadat rozlouceni se svobodou na chate v Jesenikach 4 - 4 důvody, proč uspořádat rozloučení se svobodou na chatě v Jeseníkách

Kde ukončit pořádnou rozlučkovou párty, nežli pohodovým relaxem v teplém bazénu? Jedná se o ideální místo k odpočinku po bujaré párty. Určitě to ocení všichni zúčastnění. Navíc je to po cestě z Jeseníků do Olomouce, takže to není ani zajížďka.

Jeseníky jsou ideální pro pořádání rozloučení se svobodou. Máte nějaké další tipy, které bychom zde měli přidat? Dejte nám vědět, budeme moc rádi.

4 důvody, proč uspořádat rozloučení se svobodou na chatě v Jeseníkách

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.