Ne všichni naši návštěvníci hledají vždy nejnižší cenu. Existuje také početná skupina lidí, kteří hledají nejvyšší komfort a jsou ochotni si za tento komfort připlatit. Proto jsme dnes připravili tři nejdražší hotely v Olomouci.

V tomto článku najdete pouze hotelové ubytování pro porovnatelnost – jedná se o pokoje a apartmány pro dvě ubytované osoby. Ceny za pronájem více osob, celých domů, či chat mohou být výrazně dražší než tyto hotelové pokoje.

1. Theresian Hotel

3 nejdrazsi hotely v Olomouci 1 - 3 nejdražší hotely v Olomouci

Nachází se v úplném centru Olomouce a dle našeho průzkumu se jedná o úplně nejdražší hotel v Olomouci. Své Apartmá Delux Junior nabízí v letních víkendech cenovkou přes 4500 Kč za jednu noc pro dvě osoby. V této ceně máte luxusně vybavené apartmá s extra velkou manželskou postelí, vlastní koupelnou, kávovarem a balkónem. Vstup do hotelového fitcentra je v ceně ubytování a za příplatek si můžete jít odpočinout do bohatě vybaveného hotelového wellness.

Samozřejmostí je nonstop recepce a očekávejte v ceně příjemný bonus a tím je snídaně.

2. NH Collection Olomouc Congress

Tento krásný a moderní hotel se nachází kousek od fotbalového Androva stadionu, často tedy slouží i jako první volba pro ubytování hráčů ze zahraničních klubů, kteří sem tam do Olomouce přijíždí hrát evropské poháry. Do centra Olomouce je to pěšky jen asi 10 minut a tak je tento hotel vhodným výchozím místem i pro procházky malebným historickým centrem Olomouce.

Cena dvoulůžkového Deluxe pokoje s velkou manželskou postelí a nebo dvěma oddělenými lůžky lehce přesahuje 4000 Kč za noc a dvě osoby v letních víkendových termínech.

Hotel nabízí i cvičení v blízkém fitness zdarma pro své ubytované, ale wellness je za příplatek. V restauraci najdete vybrané lahůdky české i mezinárodní kuchyně a ráno se můžete těšit na výjimečnou snídani.

3. Penzion Arigone & Privátní Wellness

Na první pohled velmi moderní a udržovaný hotel, který se snaží držet tempo s aktuálními designovými trendy. Za cenu blížící se 4000 Kč/noc pro dvě osoby o víkendu budete ubytovaní v krásném Apartmá Junior, které nabízí extra velkou manželskou postel, vířivou vanu, ale také vlastní saunu. Z pokoje také budete mít výhled na 30 km vzdálený hrad Bouzov, na který si můžete udělat výlet.

Na požádání nabízí za příplatek i relaxační masáže, které vám pomohou odpočinout po náročném dni. V ceně ubytování je samozřejmě také velmi dobrá snídaně, která vám pomůže nastartovat váš den.

3 nejdražší hotely v Olomouci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.