Jste baťůžkáři a hledáte opravdu levné ubytování na vaší cestě? Nebo jen nechcete utratit majlant za jednu noc a hledáte ideální poměr mezi cenou a kvalitou? Právě pro vás jsme přichystali tento článek o nejvýhodnějších ubytováních v Olomouci.

Do srovnání jsme vzali ubytování pro dvě osoby na jednu noc sobota/neděle v letních měsících, kdy je největší cestovatelská sezóna v Česku.

Ubytovna Statek Olomouc

3 cenove nejvyhodnejsi hotely v Olomouci 3 - 3 cenově nejvýhodnější hotely v Olomouci

Pěkně a dostatečně vybavená ubytovna nacházející se asi 4 km od centra Olomouce nabízí dlouhodobé i krátkodobé ubytování. Pro dvě osoby za jednu noc účtují 760 Kč. Jediná nevýhoda je společná koupelna, která je pro několik pokojů. Pokud hledáte místo i jen na jednu noc a jste v Olomouci autem, jedná se o dobrou volbu.

Pokud jedete do Olomouce za noční zábavou, připravte si asi 200 Kč na taxík z centra v ranních hodinách. Olomouc je totiž proslulá svou noční zábavou, díky které toto město navštěvuje tisíce lidí ročně. Především je známé svými kasiny, diskotékami, kluby a studentskými hospodami. Pokud se vám nechce do centra Olomouce, můžete si zahrát i pohodlně online na Playamo, které nabízí nespočet online her a velké bonusy.

Ubytovna Marie

3 cenove nejvyhodnejsi hotely v Olomouci 2 - 3 cenově nejvýhodnější hotely v Olomouci

Pohodlné ubytování kousek od centra Olomouce. Pěkné vybavené pokoje kvalitním nábytkem lákají mnoho návštěvníků díky své nízké ceně. Vlastní dvoulůžkový pokoj vás přijde na 770 Kč/noc pro dvě osoby o víkendu. Což je skvělá cena.

Ubytovna Marie ale nabízí i ekonomičtější ubytování ve sdílených pokojích zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy. Již od 385 Kč na jednu noc se můžete ubytovat v této sdílené místnosti.

TimeOut MiniHostel

3 cenove nejvyhodnejsi hotely v Olomouci 1 - 3 cenově nejvýhodnější hotely v Olomouci

Minimalistický hostel v širším centru města nabízí ubytování ve vlastním pokoji již za 920 Kč na noc pro dvě osoby. Ale opravdu super nabídka se nachází ve sdíleném dvoulůžkovém pokoji, který pro jednu osobu vychází na skvělých 368 Kč. Pokud tedy přežijete jednu noc s jinou (cizí) osobou na pokoji, je to skvělá volba.

3 cenově nejvýhodnější hotely v Olomouci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.